Markalar

Eurogold

Pet ürünleri

Eurogold

Şirketimiz 2003 yılında Kadıköy Göztepe’ de kurulmuştur. Sera markası ile başlayan yolculuğumuz bugün akvaryum ve akvaryum malzemeleri konusunda dünyanın farklı ülkelerinden gerçekleştirdiğimiz ithalatlarla geniş boyutlara ulaşmıştır.

Halen; Sera, Red Sea, Hagen, Brightwell Aquatics, Fluval, Microbe Lift, Reef Octopus, Seio, Rio, Haqos, Ista, LifeTech, Risheng, markalarının Türkiye temsilciliklerini başarı ile sürdürmektedir. Firmamız, başta akvaryum malzemeleri olmak üzere her türlü evcil hayvan malzemeleri konusunda yeni ürün arayışı ve bunların ithalatı ile ilgili çalışma yapmaktadır. 2007 yılı başında Kaya Pet Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak ünvan değiştiren firmamız, en yeni ve en kaliteliyi müşterilerimizin beğenisine sunabilmek çabasında ilerlemektedir.

Firmamız; 2009 yılında özellikle kuş ve kemirgen ürünlerinde dünyanın önde gelen markalarından olan Vitakraft’ ın Türkiye temsilciliğini alarak önemli bir başarıya imza atmıştır. Ülkemizde artarak büyüyen akvaryum hobiciliği için uzun yıllar hizmet verebilmeyi hedefleyen firmamız, sektöre yeni markalar kazandırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacındadır..

Bir cevap yazın