Blog

Toptan Mama Siparişi

Toptan Mama Siparişi

Toptan Mama Siparişi

Petshoplar için ürün gamının geniş olması çok önemlidir. Halihazırda bir petshopunuz varsa ya da açmayı düşünüyorsanız çeşitli satıcılarla irtibatta olmanız ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olmanız gerekir. Ayrıca internetten satış yapıyor olsanız da aynı şekilde marketinizi genişletmek, daha çok müşteriye ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şeylerdendir.

Müşteriler genellikle alışveriş yaptığı yeri kolay kolay değiştirmezler ve yeni bir mama denemeyi düşünürken de yine aynı ve güvendiği yerden almak isterler. İlk müşteriler ise çoğunlukla internetten ya da civardaki petshoplardan hem en ucuz hem de evcil hayvanı için en ideal mamayı bulmak için arayışa girerler. Böyle durumlarda ürün çeşitliliğinin fazla olduğu yerler müşterilerin daha çok ilgisini çeker. Müşterinin, eğer mağaza ile şahsi bir sorun yaşamadıysa mamadan memnun kalmasa dahi ilk alışveriş yaptığı yere gitme ihtimali yüksektir.

Güvenilir yerlerden alışveriş yapmak müşteri için olduğu kadar bayiler için de önemlidir. Zaman zaman bayiler ve toptancılar arasında yaşanan anlaşmazlıklar her iki tarafı da olumsuz etkiler. Böyle durumlarda da bu sorun maalesef petshoplar ile müşteriler arasına da yansıyabiliyor. Bu yüzden güvendiğiniz kurumlarla iş yapmak ve bu kurumların da kaliteli ve uygun fiyatlı satış yapması çok önemlidir.

En kaliteli kedi ve köpek mamalarını en uygun fiyata almak hem müşteri hem de bayi için önemlidir. Aksu Akvaryum ve Pet Ürünleri olarak, her zaman en kaliteli ürünleri indirimli fiyattan satıyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda müşteri ve bayi memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Toptan mama siparişlerinizde Aksu Akvaryum ile ürün gamınızı artırabilir ve Aksu Akvaryum’un web sitesi üzerinden bayilik işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Petshopunuzu ya da online marketinizi genişletmek ve müşterilere ucuz ve kaliteli mama sunarken daha fazla seçenek sunmak için Aksu Akvaryum ile iletişime geçebilir, Aksu Akvaryum’un internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Yalnızca mamalar değil, diğer petshop ürünlerini de sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Sormak istedikleriniz, siparişler veya bayilik başvurusunda bulunmak için 0 312 215 15 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın